Plan lekcji klasy siódme Drukuj

numer lekcji

VIIa- Emilia Nadolska

VIIb- Dorota Skibicka

 

1

fizyka - sala nr 12

(J. Sałata)

chemia – sala nr 3

(A. Werner)-

2

historia– sala nr 12

(M.Mielczarek)

matematyka - sala nr 4

(H. Zienkiewicz)

3

język angielski- sala nr 5

( A. Martyniak- Stańczak)

historia– sala nr 3

(M.Mielczarek)

4

język polski – sala nr 5

(B. Kieszczyńska)

język angielski- sala nr 2

( A. Martyniak- Stańczak)

5

geografia – sala nr 8

(E. Nadolska)

fizyka - sala nr 27

(J. Sałata)

6

matematyka – sala nr 12

(D. Herman)

bologia – sala nr 27

(A. Werner)

7

chemia – sala nr 11

(A. Werner)

język niemiecki - sala nr 2

( B. Chmielewska)

WTOREK

1

matematyka – sala nr 12

(D. Herman)

godzina wychowawcza- sala nr 27

(D. Skibicka)

2

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D. Skibicka- dziewczęta, M. Cieślak- chłopcy)

3

religia/etyka – sale nr 5

( A. Grzęda-Borkowska, K. Gorzelak)

język polski – sala nr 2

(A. Nowakowska)

4

język angielski- sala nr 5

( A. Martyniak- Stańczak)

matematyka - sala nr 3

(H. Zienkiewicz)

5

język niemiecki - sala nr 5

( B. Chmielewska)

geografia – sala nr 8

(E. Nadolska)

6

biologia – sala nr 8

( E. Nadolska)

język polski – sala nr 2

(A. Nowakowska)

7

muzyka - sala nr 5

(M.Bielska)

 

muzyka – sala nr   11

(A. Martyniak-Stańczak)

 

8

informatyka - sala komputerowa- ul. Ostródzka 12

(H. Zienkiewicz)

informatyka - sala komputerowa- ul. Ostródzka 12

(H. Zienkiewicz)

ŚRODA

1

język polski – sala nr 5

(B. Kieszczyńska)

historia– sala nr 8

(M.Mielczarek)

2

język polski – sala nr 5

(B. Kieszczyńska)

język angielski- sala nr 3

( A. Martyniak- Stańczak)

3

plastyka– sala nr 4

(M. Wieczorek- Kwaśny)

język polski – sala nr 2

(A. Nowakowska)

4

zajęcia dodatkowe z matematyki – sala nr

(D. Herman)

 

plastyka- sala nr 4

(M. Wieczorek- Kwaśny)

5

historia– sala nr 2

(M.Mielczarek)

religia – sale nr 27

( A. Grzęda-Borkowska)

6

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D. Skibicka- dziewczęta, M. Cieślak- chłopcy)

7

godzina wychowawcza- sala nr 8

(E. Nadolska)

język niemiecki - sala nr 2

( B. Chmielewska)

8

informatyka (grupa II) - sala komputerowa- ul. Ostródzka 12

(H. Zienkiewicz)

CZWARTEK

1

język polski – sala nr 5

(B. Kieszczyńska)

chemia – sala nr 27

(A. Werner)

2

matematyka – sala nr 12

(D. Herman)

religia – sala nr   12

( A. Grzęda-Borkowska)

3

geografia – sala nr 8

(E. Nadolska)

język angielski- sala nr 27

( A. Martyniak- Stańczak)

4

język niemiecki - sala nr 5

( B. Chmielewska)

matematyka - sala nr 8

(H. Zienkiewicz)

5

religia/etyka – sale nr 3

( A. Grzęda-Borkowska, K. Gorzelak)

język polski – sala nr 2

(A. Nowakowska)

6

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D. Skibicka- dziewczęta, M. Cieślak- chłopcy)

7

informatyka (grupa I)- sala komputerowa- ul. Ostródzka 12

(H. Zienkiewicz)

wychowanie do życia w rodzinie- sala nr 2

(M. Malimon)

8

 

 

informatyka - sala komputerowa- ul. Ostródzka 12

(H. Zienkiewicz)

PIĄTEK

1

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D. Skibicka- dziewczęta, M. Cieślak- chłopcy)

2

język angielski- sala nr 5

( A. Martyniak- Stańczak)

biologia– sala nr 12

(A. Werner)

3

matematyka – sala nr 4

(D. Herman)

fizyka - sala nr 27

(J. Sałata)

4

chemia – sala nr 4

(A. Werner)

język polski – sala nr 2

(A. Nowakowska)

5

fizyka - sala nr 12

(J. Sałata)

geografia – sala nr 8

(E. Nadolska)

6

biologia – sala nr   8

(E. Nadolska)

matematyka - sala nr 5

(H. Zienkiewicz)

7

język polski – sala nr 5

(B. Kieszczyńska)