III miejsce naszych piłkarzy w województwie Drukuj

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO ZWIĄZKU LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ 2013r.

Do turnieju przystąpiło 35 drużyn - mistrzów swoich gmin. Zgodnie z regulaminem w rozgrywkach mogły wystartować dziesięcioosobowe zespoły z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.
W rundzie eliminacyjnej drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej z Dąbrówna zmierzyła w się z drużynami: SP Hartowiec, SP Stare Dłutowo, SP nr 3 Nidzica, SP Klęczkowo, SP Iłowo - Osada. Mecze zostały rozegrane 28 lutego 2013r. w Rybnie. Awans do półfinałów tych rozgrywek wywalczyły zespoły z Dąbrówna i Iłowa - Osady.
Turniej półfinałowy odbył się 05 marca 2013r. w Wikielcu. Tu rywalizowały na zasadzie „każdy z każdym" zespoły z następujących szkół: Morąga, Dywit, Lubawy, Rudzienic, Iłowa - Osady oraz Dąbrówna. Awans do finału wojewódzkiego drużyna z Dąbrówna uzyskała wraz z drużynami Morąga i Rudzienic.
Finał wojewódzki rozegrany został 14 marca 2013 roku z udziałem sześciu drużyn, również w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wikielcu (w gminie Iława). Uczestniczyły w nim drużyny z: Mikołajek, Morąga, Rudzienic, Warpun, Dąbrówna i Nowej Wsi Ełckiej.
Ostatecznie nasz zespół w rywalizacji finałowej zajął trzecie miejsce w województwie.