Święta tuż, tuż... Drukuj

W naszej szkole czuć już atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocy. Uczennice z klasy IIIa gimnazjalnej przygotowały wystawę, która wprowadziła w świąteczny klimat. Oglądający mieli możliwość zapoznania się z literaturą związaną z tematem świąt, a także podziwiania ozdób i dekoracji świątecznych.

Najważniejszym elementem ekspozycji były pisanki nagrodzone w konkursie, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Jego celem było podtrzymywanie tradycji związanych z Wielkanocą, pobudzanie i rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci. Pisankę można było wykonać dowolną techniką i z dowolnego materiału.       

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem dzieci.  Wzięło w nim udział 29 uczniów.

Nagrody z klas 0 otrzymali:

1 miejsce- Jan Jadczak, Jakub Mówiński

2 miejsce- Filip Tyska, Lilianna Karkoszka

3 miejsce- Adam Karpiński, Amelia Kamińska

W kategorii klas I- IV zostały wyróżnione prace:

Mikołaj Amenda, kl. III

Julia Ołdak, kl. IV      

Laura Raźniewska, kl.III

Magdalena Och, kl. IV

W kategorii klas V-VIII

I miejsce- Maria Brzozowska, kl. Vb

Specjalne wyróżnienie otrzymały najmłodsze dzieci z grupy 0a za nie tylko piękne prace, ale również 100-tu procentowy udział w konkursie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

                                                                                                 Violetta Mossakowska