Akcja charytatywna na rzecz Karoliny Drukuj

         Dnia 16 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się słodki, charytatywny czwartek. Nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice przygotowali słodkości, które dzieci zakupiły i tym samym wsparły szczytny cel.
       Pieniądze, które zebraliśmy zostały przekazane poprzez portal charytatywny dla Karoliny Grzegrzółki byłej uczennicy naszej szkoły. Karolinka jako 4- letnie dziecko uległa wypadkowi. Odłamek szkła uszkodził łuk brwiowy i niestety oko. Doszło do kilku zapaleń oczu. Karolina musiała przejść kilka operacji. Niestety straciła wzrok w jednym oku, a na lewe oko, które też zostało uszkodzone, widzi jedynie w 20%. Jedyna szansą odzyskania wzroku dla Karoliny jest kosztowna, eksperymentalna terapia komórkami macierzystymi.

ŁĄCZNIE W DWÓCH BUDYNKACH SZKOŁY ZEBRALIŚMY- 1390,70 zł.

DZIĘKUJEMY serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam w uzbieraniu tak dużej kwoty. Dziękujemy:
*RADZIE RODZICÓW za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.
*DYREKCJI, NAUCZYCIELOM ORAZ PRACOWNIKOM SZKOŁY za przygotowanie i wsparcie akcji.
*RODZICOM I DZIECIOM za ogromne wsparcie.
*MŁODSZEMU I STARSZEMU SAMORZĄDOWI SZKOLNEMU oraz ich opiekunom.
*WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty.

Katarzyna Bestvater