Mistrzostwa Powiatu Działdowskiego w Działdowie Drukuj

W dniu 10 maja 2013 roku zespoły dziewcząt i chłopców wystartowały w Mistrzostwach Powiatu Działdowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Występ naszych uczniów był bardzo udany.
W kategorii chłopców w zawodach udział wzięło 5 zespołów. Nasza grupa okazała się niezwyciężona wygrała zawody z ogromną przewagą nad drugim zespołem, którym okazała się SP Nr 3 w Działdowie.
PSP w Dąbrównie reprezentowali : Sebastian Waszczuk, Dominik Ampulski, Rafał Pliszka, Dominik Piętka, Dawid Dylewski, Krzysztof Kowalczyk. W punktacji indywidualnej dwa czołowe miejsca zajęli reprezentanci naszej szkoły. Pierwszy był Sebastian Waszczuk, a drugi Dominik Ampulski. Domink Ampulski był rekordzistą skoku w dal. Osiągnął odległość 4,63 metra. Natomiast Sebastian Waszczuk zajął I miejsce w biegu na 1000 metrów.
W kategorii dziewcząt wystąpiło 7 zespołów. Nasze uczennice zajęły 5 miejsce.
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Paulina Ogrodnik, Paulina Muszyńska, Marta Dymerska, Kinga Oman, Laura Ciechowicz, Paulina Kalman.
Indywidualnie Paulina Ogrodnik zajęła drugie miejsce. Ósme miejsce wywalczyła Paulina Muszyńska, a dziesiąte Marta Dymerska. Każdy z zawodników ustanowił swój rekord życiowy!