Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego Drukuj
25 marca 2010r. reprezentacja naszej szkoły rywalizowała ze szkołą z Marwałdu i Elgnowa w Gminnym Turnieju BRD. Jak co roku zawodnicy musieli rozwiązać test pisemny a następnie przejechać tor przeszkód. Najwięcej punktów uzyskał nasz zawodnik Jakub Muszyński (17), następnie Adrian Kliniewski (16), i Karol Adamowicz (15). W sumie drużyna zdobyła 48 punktów i zajęła I miejsce. Szkoła z Marwałdu z 34 punktami zajęła II miejsce a szkoła z Elgnowa z 21 punktami III miejsce. Po poczęstunku, wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy I miejsca atrakcyjne nagrody. Warto było walczyć o kaski, liczniki i rękawice do jazy na rowerze. Trzymajmy kciuki za naszych chłopaków, bo 22 kwietnia będą startować w Powiatowym Turnieju BRD w Ostródzie.