Plan lekcji klasy zerowe Drukuj

godziny zajęć

0a – Hanna Gawerska

sala nr 4

ul. Powstańców 2

godziny zajęć

0b- Małgorzata Bielska

                     sala nr 5

                          ul. Powstańców 2

PONIEDZIAŁEK

7.40-8.00

dyżur

(H.Gawerska)

7.40- 8.00

dyżur

(M. Bielska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(M.Bielska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(M.Bielska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(M.Bielska)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

10.55- 11.40

edukacja przedszkolna

(M.Bielska)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

( H.Gawerska)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(M.Bielska)

12.40-13.25

religia

(V.Mossakowska)

12.40-13.25

język angielski

(K. Bestvater)

WTOREK

7.40-8.00

dyżur

(H. Gawerska)

7.40-8.00

dyżur

(M. Bielska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(H.Gawerska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(W. Krzykowska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(H.Gawerska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(W. Krzykowska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

10.55- 11.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

12.40- 13.25

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

12.40-13.25

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

ŚRODA

7.40- 8.00

dyżur

(H. Gawerska)

7.40-8.00

dyżur

(M. Bielska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

8.55- 9.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna                                       (M. Bielska)

9.50 – 10.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

10.55- 11.40

religia

(V. Mossakowska)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

11.50- 12.35

język angielski

(K.Bestvater)

11.50- 12.35

religia

( V.Mossakowska)

CZWARTEK

7.40- 8.00

dyżur

(W. Krzykowska)

7.40-8.00

dyżur

(M. Bielska)

8.00- 8.45

edukacja przedszkolna

(W. Krzykowska)

800-8.45

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

8.55- 9.40

edukacja przedszkolna

(W. Krzykowska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

9.50- 10.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(M.Bielska)

10.55- 11.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

 

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

 

12.40-13.25

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

12.40-13.25

religia

(V. Mossakowska)

PIĄTEK

 

7.40-8.00

dyżur

(H. Gawerska)

7.40-8.00

dyżur

(M. Bielska)

8.00- 8.45

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

8.55- 9.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

9.50- 10.35

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(H. Gawerska)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(M. Bielska)

 

godziny zajęć

0c – Karolina Grzegrzółka

sala nr 4

ul. Powstańców 2

PONIEDZIAŁEK

7.40-8.00

 

8.00-8.45

religia

(A. Grzęda- Borkowska)

8.55-9.40

język angielski

(K. Bestvater)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka )

12.40-13.25

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

WTOREK

7.40-8.00

dyżur

(K. Grzegrzółka)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(K.Grzegrzółka)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(D.Albrycht-Samek)

12.40-13.25

edukacja przedszkolna

(D. Albrycht-Samek)

ŚRODA

7.40-8.00

dyżur

(K. Grzegrzółka)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(K.Grzegrzółka)

10.55-11.40

religia

(A. Grzęda- Borkowska)

 

 

CZWARTEK

7.40- 8.00

dyżur

(K. Grzegrzółka)

8.00-8.45

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(K .Grzegrzółka)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

 

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

PIĄTEK

7.40-8.00

dyżur

(K. Grzegrzółka)

8.00-8.45

               edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

8.55-9.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

9.50-10.35

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

10.55-11.40

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)

11.50-12.35

edukacja przedszkolna

(K. Grzegrzółka)