Plan lekcji klasy czwarte Drukuj

 

Klasy czwarte mają lekcje w budynku przy ulicy Powstańców 2.

 

numer lekcji

IVa – Katarzyna

Bestvater

IVb-   Anna

Grzęda - Borkowska

PONIEDZIAŁEK

1

matematyka – sala nr 18

(M. Cudakiewicz)

język polski –sala nr 17

(A.Gurzyńska)

2

język polski – sala nr 18

(A.Gurzyńska)

matematyka –sala nr 17

(M. Cudakiewicz)

3

język angielski -sala nr 18

(K.Bestvater)

technika - sala nr 17

(E.Nadolska)

4

technika - sala nr 18

(E.Nadolska)

język angielski – sala nr 17

(K.Bestvater)

5

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D.Skibicka M. Cieślak)

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D.Skibicka M. Cieślak)

6

informatyka (grupa II) – sala komputerowa- ul. Powstańców 2

(M. Cieślak)

WTOREK

1

historia – sala nr 18

(M.Wieczorek – Kwaśny)

religia – sala nr 17

(A.Grzęda- Borkowska)

2

plastyka – sala nr 18

(M.Wieczorek –Kwaśny)

godzina wychowawcza – sala nr 17

(A.Grzęda – Borkowska)

3

muzyka - sala nr 18

(M.Wieczorek- Kwaśny)

język polski – sala nr 17

(A.Gurzyńska)

4

przyroda – sala nr 18

(W.Krzykowska)

historia – sala nr 17

(M.Wieczorek- Kwaśny)

5

język polski – sala nr 18

(A.Gurzyńska)

plastyka – sala nr 17

(M.Wieczorek – Kwaśny)

6

religia - sala nr 18

(V. Mossakowska)

muzyka - sala nr 17

(M.Wieczorek – Kwaśny)

ŚRODA

1

matematyka – sala nr 18

(M.Cudakiewicz)

język polski – sala nr 17

(A.Gurzyńska)

2

język polski – sala nr 18

(A.Gurzyńska)

matematyka – sala nr 17

(M.Cudakiewicz)

3

język angielski- sala nr 18

(K.Bestvater)

religia – sala nr 17

(A.Grzęda – Borkowska)

4

przyroda – sala nr19

(W.Krzykowska)

język angielski – sala nr 17

(K.Bestvater)

5

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D.Skibicka , M. Cieślak)

wychowanie fizyczne – sala gimnastyczna

(D.Skibicka, M.Cieślak)

6

        wychowanie do życia w rodzinie

        (M. Malimon)


CZWARTEK

1

język polski – sala nr 18

(A.Gurzyńska)

matematyka – sala nr 17

(M.Cudakiewicz)

2

matematyka – sala nr 18

(M.Cudakiewicz)

język polski – sala nr 17

(A.Gurzyńska)

3

religia- sala nr 18

(V.Mossakowska)

język angielski – sala nr 17

(K.Bestvater)

4

język angielski – sala nr 18

(K Bestvater)

przyroda – sala nr   17

(W.Krzykowska)

5

wychowanie fizyczne - sala gimnastyczna

(D. Skibicka   M.Cieślak)

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D.Skibicka , M. Cieślak)

6

godzina wychowawcza -sala nr 8

(K. Bestvater)

 wychowanie do życia w rodzinie
        (M. Malimon)

PIĄTEK

1

matematyka – sala nr 18

(M. Cudakiewicz)

język polski – sala nr 17

(A Gurzyńska)

2

język polski –sala nr 18

(A.Gurzyńska

matematyka –sala nr 17

(M.Cudakiewicz)

3

wychowanie fizyczne- sala gimnastyczna

(D. Skibicka M. Cieślak)

wychowanie fizyczne – sala gimnastyczna

(D.Skibicka, M. Cieślak)

4

informatyka (grupa I) - sala komputerowa-

(M. Cieślak)

przyroda – sala nr 17

(W. Krzykowska)

 

5

 

informatyka (grupa I)- sala komputerowa- ul. Powstańców 2

(M.Cieślak)