"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" Drukuj

tymbark

Dnia 12 grudnia 2014r. w hali OCSiR w Ostródzie odbyły się powiatowe eliminacje XV Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W zawodach uczestniczyli zwycięzcy eliminacji gminnych w Powiecie Ostródzkim.

Młodsi reprezentanci naszej szkoły wystąpili w składzie ( grupa U-10): kapitan- Michał Ruciński z klasy III, Szymon Koriat , Gracjan Dzik, Dawid Strużyński, Oktawian Dylewski, Artur Kilian Artur, Tomasz Bąk, Aleks Siennicki. Nasza drużyna rozegrała mecze z: SP 1 z Ostródy , ZS z Samborowa i SP z Morąga. Ostatecznie chłopcy zajęli IV miejsce.
         Starsi uczniowie rywalizowali w składzie ( grupa U-12): kapitan – Jakub Liberacki, Michał Przedpełski, Jakub Przybylski Jakub, Mateusz Brzostek, Jakub Kopański, Filip Rosiński, Adam Kurowski, Mateusz Trzeciak, Mateusz Reszka. Rozegrali mecze z SP nr 3 z Ostródy i z SP Brzydowo. Chłopcy zajęli II miejsce razem z drużyną z Brzydowa.
        Do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się drużyny, które zajęły I miejsca. (U-10 SP nr 1 z Ostródy i U-12 SP nr 3 z Ostródy).