Koncert "Nie tylko dla Taty i Mamy jesteśmy Gigantami' Drukuj

      Maj i czerwiec to miesiące, w których święto swoje obchodzą rodziny: mamy, dzieci i tatusiowie. Z tej okazji w niedzielne popołudnie, dniu 21 czerwca 2015 roku Stowarzyszenie „Nasze Dzieci" wraz z PSP w Dąbrównie zaprosiło na niezwykły koncert. Nosił on tytuł „ Nie tylko dla Taty I Mamy jesteśmy Gigantami".
     Swoje talenty, pasje i zainteresowania podczas na szkolnej scenie wszystkim przybyłym pokazali uczniowie i absolwenci PSP w Dąbrównie. Dzieci program artystyczny zadedykowały bliskim: mamusiom, tatusiom, babciom, dziadkom, siostrom, braciom. Oni nie zawiedli i szczelnie wypełnili salę gimnastyczną. Takich tłumów już dawno nie było w naszej szkole!
       Przedstawienie dzieci z klasy zerowej ,wiersze, piosenki, układy taneczne, pokaz zumby, gra na fletach, gitarze, perkusji i keyboardzie, skecz na temat rodziny – to mogli zobaczyć w trakcie prawie dwugodzinnych występów przybyli.
     Podczas koncertu można było skorzystać z mini kawiarenki i spróbować pysznych domowych ciast przygotowanych przez Naszych Wspaniałych Rodziców. Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia .
     Ci, którzy spędzili to niedzielne popołudnie w naszej szkole zgodnie twierdzą, że było warto! Warto podkreślić, że w organizację koncertu włączyło się wiele osób: członkowie stowarzyszenia, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice. Przebieg koncertu został zarejestrowany, zapraszamy do obejrzenia filmu.

 DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM, które POMOGŁY w ORGANIZACJI NASZEGO KONCERTU:

Pani Joannie Kaźmierskiej, Pani Małgorzacie Malimon, Pani Aldonie Nowakowskiej, Pani Danucie Albrycht- Samek, Pani Malgorzacie Bielskiej, Pani Hannie Gawerskiej, Pani Barbarze Czarnowskiej, Pani Dorocie Skibickiej, Pani Patrycji Górzyńskiej, Panu Markowi Cieślakowi, Panu Wiktorowi Cieślakowi, Pani Zdzisławie Płocharskiej, Pani Agnieszce Wiercińskiej, Panu Wojciechowi Gorzelakowi, Panu Marianowi Kieszczyńskiemu, Panu Władysławowi Ostrowskiemu, Pani Katarzynie Kalman, Pani Annie Szradze, Pani Honoracie Wolskiej, Pani Marioli Kilian, Państwu Bogumile i Krzysztofowi Rucińskim, Pani Elżbiecie Nowickiej, Pani Jolancie Szczepańskiej, Pani Agnieszce Kozłowskiej, Pani Ewie Leman, Pani Marii Kliniewskiej, Pani Beacie Jędraszek, Pani Annie Karczewskiej, Pani Anecie Mróz, Pani Beacie Dzik, Pani Agnieszce Lisieckiej, Pani Monice Szpejnie, Pani Barbarze Brzozowskiej, Pani Barbarze Karpińskiej, Pani Agnieszce Przybylskiej, Pani Annie Soboczyńskiej, Pani Hannie Majewskiej, Pani Ewie Brzostek, Pani Katarzynie Rucińskiej, Pani Marcie Orłowskiej, Pani Renacie Koriat, Pani Sabinie Żuralskiej, Pani Annie Przedpełskiej, Pani Iwonie Kwaśnicy.

KWIAT

DZIĘKUJEMY PANI URSZULI KALMAN ZA UDOSTĘPNIENIE FILMU:

 OBEJRZYJ CZĘŚĆ 1 KONCERTU

OBEJRZYJ CZĘŚĆ 2 KONCERTU