GODZINY PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ Drukuj

 

 

swietlica

 

GODZINY PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

codziennnie  od 7.00 do 8.00

Świetlica działa w dwóch budynkach- przy ulicy Powstańców 2- dla uczniów klas od 0 do III

oraz w poniedziałki od 11.40 do 14.55,

we wtorki od 11.40 do 14.55,

w środy od 11.40 do 14.55,

w czwartki od 10.35 do 14.55,

w piątki od 11.40 do 14.30.

i dla uczniów klas od IV do VIII w budynku przy ulicy Ostródzkiej 12.

oraz w poniedziałki w godzinach od  13.30 do 14.30,

we wtorki w godzinach od 13.25 do 14.25

w środy w godzinach od 13.25 do 15.15

w czwartki w godzinach od 11.40 do 15.15

w piątki w godzinach od 10.45 do 14.30.


W tym roku szkolnym w świetlicy szkolnej pracują następujący nauczyciele: Barbara Chmielewska, Sławomir Gawerski, Dorota Kaliszczak, Małgorzata Cudakiewicz, Dorota Herman, Halina Zienkiewicz, Danuta Albrycht

 

 

dzień tygodnia

klasy 0-3

klasy 4-8

 

 

 

 

poniedziałek

godziny

nauczyciel

godziny

nauczyciel

7.00- 8.00

Danuta Albrycht 

7.00- 8.00

Sławomir Gawerski

11.50 - 12.40

Sławomir Gawerski

12.40 - 14. 55

Dorota Kaliszczak 

13.30- 14.30

Barbara Chmielewska

 

 

wtorek

7.00 - 8.00

Barbara Chmielewska

7.00 - 8.00

Danuta Albrycht

11.50 - 12.40

Sławomir Gawerski

13.25 - 14.35

Dorota Herman

 

12.40 - 14.55

Barbara Chmielewska

 

środa

 

 

7.00 - 8.00

 

Danuta Albrycht

 

7.00 - 8.00

Małgorzata Cudakiewicz

 11.40 - 13.25  

Dorota Kaliszczak

13.25 - 15.15

Sławomir Gawerski

13.25 - 14.55

Barbara Chmielewska

15.05 - 15.15

Dorota Kaliszczak

 

czwartek

 

7.00 - 8.00

Dorota  Herman

7.00 - 8.00

Małgorzata Cudakiewicz

10.35 - 11.40 Dorota Herman

11.40 - 12.40

Dorota Kaliszczak

11.40 - 12.40 Danuta Albrycht

12.40 - 13. 30

Dorota Herman

12.40 - 14.55 Barbara Chmielewska

13.30 - 14. 15

Sławomir Gawerski

14.15 - 15. 15

Dorota Kaliszczak

piątek 7.00 - 8.00 Sławomir Gawerski

7.00 - 8.00

Małgorzata Cudakiewicz

11.40 - 12.40 Sławomir Gawerski 10.45 - 11.40 Dorota Kaliszczak
12.40 - 13.40 Dorota  Herman 11.40 - 12.40 Halina Zienkiewicz
13.40 - 14.30 Dorota Kaliszczak 12.40 - 14.30 Sławomir Gawerski