OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH Drukuj

 

ozalekcyjne   

L.p.

nazwa zajęć pozalekcyjnych

prowadzący

adresaci zajęć

dzień, godzina

         1.   

 

pisanie ikon, warsztaty malarskie

 

 

Katarzyna Gorzelak

Agnieszka Gurzyńska

Agnieszka Przybylska

 

 

uczniowie klas

IV – VIII i chętni młodsi uczniowie, rodzice, nauczyciele

wtorek-

6 i 7 lekcja

(klasa III, VIIIa  

środa-

8 lekcja                

(klasa VIIIb)

czwartek -

6 lekcja                (klasa VIb)

         2.     

koło recytatorskie

Agnieszka Gurzyńska

chętni uczniowie

piątek- 6 lekcja

         3.     

koło języka polskiego

Barbara Kieszczyńska

Uczniowie z klasy VIIIa

czwartek- przed lekcją

(7:15-8:00)

         4.     

koło plastyczne

Małgorzata Wieczorek-Kwaśny

chętni uczniowie

poniedziałek-

8 lekcja

         5.     

zespół fletowy,

zajęcia muzyczne

Małgorzata Bielska

uczniowie z klasy IVa

 

wtorek- 7 lekcja

        6.     

chór szkolny

Barbara Waszczyszyn

chętni uczniowie

wtorek-

5, 6 lekcja

po południu-   

w porozumieniu   z rodzicami

        7.     

koło języka niemieckiego

Barbara Chmielewska

chętni uczniowie

czwartek-przed lekcjami

(7:00- 7:45)

        8.     

 

 zajęcia dodatkowe 

z matematyki „Polubić matematykę”

 

Anna Grzęda-Borkowska

 uczniowie 
z klasy VIa i VIb

poniedziałek- 7 lekcja-  dwa razy w miesiącu,

wtorek od 16:00 przez 2 godziny lekcyjne- raz w miesiącu

        9.     

 dodatkowe zajęcia matematyczne dla zainteresowanych matematyką

 Małgorzata Cudakiewicz

    uczniowie 

z klas V

 poniedziałek- przed lekcjami 7:00- 7:45)

       10. 

rozwijanie zainteresowań informatycznych (rozwijanie kompetencji informatycznych)

Halina Zienkiewicz

Uczniowie klas Ia, b

poniedziałek- 4 (kl. Ia)  i 6 lekcja

       11. 

 rozwijanie kompetencji matematycznych (koło matematyczne)

 Dorota Herman

uczniowie z klasy VIIIa, b

czwartek-

8 lekcja 

       12. 

 zajęcia rękodzieła artystycznego

 Barbara Czarnowska

 uczniowie 
z klas I-III

 środa- 6 lekcja

       13.

Podróże z matematyką - dodatkowe zajęcia matematyczne dla czwartoklasisty

Dorota Herman

uczniowie klasy IV

wtorek- 6 lekcja

       14. 

zajęcia dodatkowe

z języka angielskiego

Katarzyna Bestvater

uczniowie z klas V, pozostali chętni uczniowie

środa- 7 lekcja

       15. 

nauka gry na gitarze, pianinie

Anna Martyniak- Stańczak

chętni uczniowie

wtorek- 7 lekcja

       16. 

Klub miłośników dobrej książki

Bożena Jaworska

wychowankowie z Ob

poniedziałek, środa-  6 lekcja (zajęcia po 30 minut)

       17. 

pomoc w odrabianiu lekcji

Elżbieta Mazurowska

w klasie integracyjnej

rano, przed lekcjami;

w zależności od potrzeb uczniów

       18. 

koło przyrodnicze

„Szarak”, edukacja ekologiczno-przyrodnicza

Emilia Nadolska

uczniowie klas IV- VI

wtorek-7 lekcja 

       19. 

koło teatralne/ lub inna forma zaprop. przez nauczyciela prowadzącego

Magdalena Wierzbicka

chętni uczniowie

wtorek- 6 lekcja

       20. 

koło historyczne – Dzieje regionu

Michał Mielczarek

chętni uczniowie

w II półroczu

       21. 

gimnastyka korekcyjno– kompensacyjna

 

 

Dorota Skibicka

uczniowie klas IV – VIII

 

 

wtorek- 7 lekcja

czwartek-

7 lekcja

piątek-

6, 7 lekcja

       22. 

gimnastyka korekcyjno– kompensacyjna 

Marek Cieślak

uczniowie klas I-III

wg planu lekcyjnego

       23. 

SKS

Marek Cieślak

chętni uczniowie

przed lekcjami- środa

       24. 

SKS

gry zespołowe, tenis stołowy

Dorota Skibicka

chętni uczniowie z klas IV-VIII

czwartek (16:30-18:00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poniedziałek- 7 lekcja-  dwa razy w miesiącu,

wtorek –d 16:00 przez      2 godziny lekcyjne-        raz w miesiącu,