OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH Drukuj

 

ozalekcyjne     

 

nazwa zajęcia

prowadzący

adresaci

zajęć

dzień,

godziny

 

zajęcia

plastyczne, logorytmika

 

Danuta Albrycht-Samek

 

uczniowie

z klas 0a

 

czwartek

13.00 do 14.00

 

„Mali odkrywcy”

 

Wiesława Krzykowska

 

uczniowie

z klasy 0b

 

środa

13.00 do 14.00

 

zespół fletowy

 

Małgorzata Bielska

 

chętni

uczniowie

 

środa

12.50 do 13.35

 

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

Małgorzata Bielska

 

uczniowie

z klasy IIa

 

poniedziałek

12.50 do 13.35

 

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

 

Hanna Gawerska

 

uczniowie

z klasy IIIb

 

piątek

10.25 do 11.10

 

dodatkowe zajęcia edukacyjne

 

Barbara Czarnowska

 

uczniowie

z klasy IIIa

 

czwartek

12.00 do12.45

 

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

Magdalena Wierzbicka

 

uczniowie

z klasy I

 

piątek

11.00 do 12.45

 

 

koło

matematyczne

 

Małgorzata Cudakiewicz

 

uczniowie

z klas IV- VI

 

piątek

7.10 do 7.55

 

koło

przyrodnicze

 

Emilia Nadolska

 

uczniowie

z klas IV- VI

 

środa

13.40 do 14.25

 

koło

języka angielskiego

 

Katarzyna Bestvater

 

uczniowie

z klas IV- VI

 

czwartek

13.40 do 14.25

 

tenis stołowy

 

Dorota Skibicka

 

uczniowie

z klas IV- VI

 

czwartek

16.30 do 18.00

 

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

 

Agnieszka Przybylska

 

uczniowie z zaleceniami PPP

 

poniedziałek: 12.00 do 12.55, 12.55 do13.45, 13.50 do 14.35

 

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

 

Agnieszka Przybylska

 

uczniowie z zaleceniami PPP

 

wtorek:

12.00 do 12.45, 12.45 do 13.40, 13.40 do 14.35

 

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

 

Agnieszka Przybylska

 

uczniowie z zaleceniami PPP

 

środa:

12.00 do 12.45, 12.45 do13.40, 13.40 do 14.35

 

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

 

Agnieszka Przybylska

 

uczniowie z zaleceniami PPP

 

czwartek:

8.00 do 8.50- co drugi tydzień,

12.45 do 13.35

 

gry zespołowe

 

Marek Cieślak

 

uczniowie

z klas IV- VI

 

wtorek

16.30 do 18.00

warsztaty artystyczne

Małgorzata Wieczorek- Kwaśny

uczniowie z klas IV- VI

warsztaty wyjazdowe maj- czerwiec