OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH Drukuj

 

ozalekcyjne  

 

 

nazwa zajęć pozalekcyjnych

prowadzący

adresaci zajęć

dzień, godzina

 

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

 

Magdalena Wierzbicka

 

uczniowie
z klasy III

 

czwartek

12.45 do 13.30

pisanie ikon

Katarzyna Gorzelak

uczniowie klas

IV - VIII

poniedziałek

13.30- 14.15

piątek

12.40 – 13.25

 

zajęcia dodatkowe             z matematyki

 

Anna Grzęda-Borkowska

 

uczniowie
z klasy Va

 

czwartek

12.40 – 13.25

 

turniej warcabowy

 

Anna Grzęda-Borkowska

 

uczniowie z klas

od I do VIII

 

według harmonogramu poszczególnych klas

 

zajęcia dodatkowe

z matematyki

 

 

Dorota Herman

 

uczniowie
z klasy III gimnazjum

VII - VIII

 

wtorek

czwartek

8 godzina lekcyjna

środa

7.10 – 8.00

 

 

turniej szachowy

 

Halina Zienkiewicz

 

uczniowie
z klasy III gimnazjum

VII - VIII

 

według harmonogramu poszczególnych klas

SKS

gry zespołowe, tenis stołowy

Dorota Skibicka

 

Rafał Zych

 

 

Marek Cieślak

uczniowie z klas

od V do VIII

 

 

uczniowie
z klasy III gimnazjum

VII - VIII

 

 

uczniowie klas III - VI

czwartek

16.30- 18.00

 

 

wtorek

16.30- 18.00

 

 

 

środa

16.30- 18.00

 

zajęcia dodatkowe              z języka angielskiego

Katarzyna Bestvater

uczniowie z klas II - IV

czwartek

13.30 – 14.15

koło języka angielskiego

Anna Martyniak- Stańczak

uczniowie klas VIII

czwartek

14.20 – 15.05

 

zespół fletowy

Małgorzata Bielska

uczniowie z klasy IVa

 

 

środa

12.40 – 13.25

zajęcia matematyczne „Kangur”

Barbara Czarnowska

uczniowie klas II

piątek

11.50 – 12.35

koło przyrodnicze

„Szarak”

 

Emilia Nadolska

uczniowie klas IV- VI

poniedziałek

7.15 – 8.00

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

Barbara Waszczyszyn

uczniowie klasy I

wtorki

12.40 – 13.25

koło polonistyczne

Aldona Nowakowska

uczniowie z klasy VIII

wtorek

12.40 – 13.25

koło przyrodnicze

 

Wiesława Krzykowska

uczniowie klasy I - IV

czwartek

14.20 – 15.05

 

zajęcia    wyrównawcze                   z chemii

 

Aneta Werner

uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas VII - VIII

poniedziałek

14.20 – 15.05

 

koło z języka niemieckiego

Barbara Chmielewska

uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas V - VIII

piątek

7.15 – 8.00

 

gimnastyka korekcyjno– kompensacyjna

 

 

Dorota Skibicka

uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas V – VIII

 

 

uczniowie klas I – IV

poniedziałek

13.30 – 14.15

środa

13.30 – 14.15

 

wtorek

12.40 – 13.25

piątek

11.50 – 12.35

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z           języka polskiego

 

zajęcia korekcyjno– kompensacyjne

 

V. Mossakowska

uczniowie klas IV – VI

 

 

uczniowie klas VIII

 

 

uczniowie klas VIIa

 

 

 

piątek

7.10 – 7.55

 

 

środa

13.30 – 14.15

 

czwartek

13.30 – 14.15

koło matematyczne

Małgorzata Cudakiewicz

uczniowie klas IV

czwartek

7.10 – 7.55