Piknik klasy czwartej Drukuj

     W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie klasy czwartej, rodzice i wychowawca wybrali się na piknik, aby poczuć atmosferę zbliżających się wakacji. Nie wędrowaliśmy daleko. Udaliśmy się do parku na plażę.
     Kierował nami węch, bo zapach świeżo wypiekanych gofrów według receptury Pani Tatiany, mamy Oskara, czuć było w promieniu wielu metrów. Do tego bita śmietana, truskawki i czekolada- niebo w gębie! Od razu poczuliśmy się lepiej.
    Pogoda nam dopisała. Po kilku deszczowych dniach zza chmur odważnie wyglądało słońce. Postanowiliśmy zagrać z naszymi rodzicami i wychowawcą w dwa ognie. Potem Aleksandra zaproponowała konkurs na najciekawszą budowlę z piasku. Daliśmy się namówić i przystąpiliśmy do działania. Tak nas to zajęło, że rodzice musieli nas nakłaniać do podejścia do ogniska. A tu kolejna atrakcja kiełbaski! Zjedliśmy ze smakiem, bo już trochę zgłodnieliśmy.
  Czas podczas pikniku minął nam niepostrzeżenie, aż szkoda było wracać do domów.


Dziękujemy Naszym Cudownym Rodzicom za wspaniały piknik Paniom: Jolancie Szczepańskiej, Magdalenie Karwowskiej, Tatianie Piątek, Emilii i Duczkom, Elżbiecie Nowickiej, Agnieszce Kozłowskiej oraz Panu Sebastianowi Kaczorkowi za wspaniałą zabawę.

Za rok z pewnością wybierzemy się na piknik.